Kontakt   Objednávky 

 Transferfólie
 Sítotisk
 Laser
 Stroje a zařízení
 Materiály pro reklamu
 Desky pro reklamní účely

 

   

   
  Vyhledávání:
   

 Odkazy 
 Kontakt 
 Mapa 
Quinn Cast - PMMA - plexisklo
QUINN™ CAST – lité polymetylmetakrylátové desky – hotový výrobek je složen z 90-95% čistého PMMA a zbytek tvoří přísady (stabilizátory, změkčovadla, barviva, pigmenty, oddělovací prostředky atd.)

Pokud požadujete maximálně čirý materiál pro zasklívání nebo zářivé a hluboké barvy pro Váš designérský program, máme pro Vás opravdu jedinečné řešení – QUINN CAST. Tento všestranný materiál je vhodný nejen pro výrobu světelných reklam, firemního loga a regálových systémů – např. výrobci nábytku a aranžéři milují způsob jakým mohou QUINN CAST snadno přetvořit na vkusný a stylový výrobek. QUINN CAST je dostupný v blocích až 100 mm silných nebo tradičních deskách, které po vhodné úpravě lze instalovat i do pomocných dopravních prostředků a vybavení používaného v mořských hlubinách a akváriích, kde obrovské tlaky kladou vysoké nároky na nejvyšší optickou a mechanickou kvalitu produktu. Lze si vybrat ze široké škály standardních barevných odstínů nebo můžeme pružně reagovat na Vaše specifické požadavky a vytvořit barvu podle Vašeho přání. QUINN CAST – tradiční materiál s moderní vizáží.

Použití
  • Průmysl:
  • reklamní nosiče
  • vitríny
  • nábytek
  • hygienické zařízení
  • dárkové předměty
  • regálové systémy
  • solária
  • lodní okénka
  • projekční plátna
Dostupné varianty
QUINN CAST design – jednostranný nebo oboustranný matný povrch odolný prosti otěru.

QUINN CAST lumina – deska určená k výrobě světelných reklam. Při nasvícení hran prostupuje světlo na plochu desky.

QUINN CAST vision – speciálně navržená deska pro funkci projekčního plátna – varianty Rear, Front, Through

QUINN CAST optima – materiál vyvinutý speciálně pro použití s LED-diodami. Světelná propustnost těchto barevných desek byla upravena právě pro vlnové délky světla emitovaného LED-diodami. Snižuje počet použitých diod ve srovnání se standardním provedením.

QUINN CAST design blocks – dostupné v tloušťce 35-100 mm – ideální pro nábytkářský design, interiérové dekorace a speciální prosklení, např. podlahy, bazény, atp.

QUINN CAST anti-bacteria – varianta s antimikrobiální úpravou a fungicidní ochranou – vhodný materiál pro aplikace s mimořádnými požadavky na hygienu – zdravotnická a laboratorní zařízení, tělocvičny, lázně, hotely, sanitární aplikace.

QUINN CAST beauté – deska se zvýšenou chemickou odolností než standardní PMMA – ideální pro výrobu stojanů na kosmetiku.

QUINN CAST fluoedge – charakteristické světlou průhlednou barvou, která kontrastuje s tmavými fluorescentními okraji na všech hranách desky. Ideální zejména pro dekorativní účely a vitríny.

Opracování Desky
QUINN CAST se dají snadno opracovat běžnými technologiemi jako vrtání, řezání, frézování, leštění, potiskování, ohýbání a tváření za tepla, vakuování apod. Navíc se velmi dobře opracovává na laseru, kde je možné dosáhnout velmi čistých a lesklých hran. Podrobné pracovní postupy jsou uvedeny v Techniké knize.

Vytvořeno 12.12.2012, zobrazeno 42448 x
 
 
Komentáře mohou psát pouze zaregistrovaní uživatelé. Registrace zde.
Vložení Vašeho dotazu nebo komentáře
Vaše jméno:
vaše WWW:
Komentář:
 
© 2024, Jaroslav Mašek, tel. +420 602 406 435, info@potisktextilucz.cz

602 406 435

info@potisktextilucz.cz